Wyłączne partnerstwo dla austriackiego przemysłu i handlu

Brühl 15 marca 2022 r. Nowe standardy dla logistyki, magazynowania lub e-zamówień: Dzięki współpracy BOOSTRACK GmbH i Schachermayer GmbH, cyfrowe doświadczenie klienta staje się w Austrii rzeczywistością. Obaj eksperci wykorzystują swoje połączone know-how i wprowadzają austriackie firmy zajmujące się obróbką drewna i metali, przemysł i handel, ze 100-osobowym zespołem sprzedaży, w przyszłość cyfrowego zarządzania materiałami. Najważniejsze wydarzenie: Klienci mogą przetestować innowacyjne produkty firmy BOOSTRACK GmbH w sklepie Schachermayer w Linz i na żywo doświadczyć zalet urządzeń Internetu rzeczy (IoT).

Przemysł 4.0 – austriacka gospodarka w okresie przejściowym: Cyfrowa transformacja wymaga elastyczności i indywidualnych rozwiązań. Dzięki wyłącznemu partnerstwu BOOSTRACK GmbH i Schachermayer GmbH innowacje techniczne są integrowane wzdłuż łańcucha wartości, a procesy produkcyjne są połączone w sieć.

„Współpraca oferuje nam ekscytujące synergie w odniesieniu do naszego portfolio produktów. Naszym celem jest wprowadzenie naszych klientów w Przemysł 4.0. Z BOOSTRACK GmbH znaleźliśmy doskonałego partnera w tej dziedzinie. Cieszymy się, że możemy teraz oferować całe portfolio wyłącznie w Austrii” – mówi Gerd Schachermayer, dyrektor zarządzający Schachermayer GmbH.

Bogate portfolio produktów BOOSTRACK GmbH oferuje szeroki zakres możliwych zastosowań: W przypadku dozownika BOOST.Tower materiały są wybierane w hali produkcyjnej za pomocą panelu dotykowego. Wieża analizuje zużycie i automatycznie składa w odpowiednim czasie dodatkowe zamówienia na żądanie klienta. W ten sposób firmy mają w magazynie dokładnie te produkty, których potrzebują, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oszczędzającym miejsce odpowiednikiem BOOST.Tower jest BOOST.Box. Ze względu na swoją lekkość i elastyczność oferuje sprawne dostarczanie materiałów bezpośrednio użytkownikom i można go określić mianem mobilnego KANBAN 4.0. Procesy lub zamówienia są wygodnie uruchamiane za naciśnięciem przycisku za pomocą przycisku BOOST.Button. Zmniejsza to odległość do pokonania i wysyła wymaganą lokalizację i ilość artykułów bezpośrednio do dostawcy lub przekazuje je do intralogistyki. Za pomocą czujnika BOOST.Sensor można rejestrować, śledzić i zmieniać kolejność zmian poziomu napełnienia w samą porę. Jako inteligentne i ekonomiczne rozwiązanie skanera, BOOST.App, który może być obsługiwany i zarządzany na wszystkich popularnych urządzeniach końcowych, oferuje wszystkie konwencjonalne procesy skanowania i służy do konfiguracji komponentów BOOSTRACK. Centralnym interfejsem jest BOOST.Station, który zarządza zamówieniami, działa jako moduł komunikacyjny i jest zintegrowany z systemem towarów klienta jako oprogramowanie magazynowe i administracyjne oparte na ERP, stając się wyłącznym partnerem dla austriackiego przemysłu i handlu. Procesy te uzupełnia inteligentne oprogramowanie BOOST.Warehouse.

„Dzięki produktom BOOST oferujemy naszym klientom nowe standardy i ekonomiczne rozwiązania. Cieszymy się, że znaleźliśmy wyłącznego partnera w Austrii, firmę Schachermayer GmbH, do sprzedaży naszego nowoczesnego cyfrowego systemu modułowego. W ten sposób klienci korzystają z naszego połączonego know-how i mają kompetentną osobę kontaktową na miejscu”, wyjaśnia Christian Gerken, dyrektor zarządzający BOOSTRACK GmbH.

Aby jak najlepiej zaprezentować klientom innowacyjne produkty BOOSTRACK GmbH, mogą oni przekonać się o zaletach dla swojej firmy w sklepie Schachermayer GmbH w Linz i przetestować je bezpośrednio na miejscu.

Firma Schachermayer GmbH była gościem showroomu BOOSTRACK GmbH. – Zdjęcie: BOOSTRACK GmbH.
Od lewej Christian Gerken, dyrektor zarządzający BOOSTRACK GmbH, Michael Wirthumer, kierownik działu usług w Schachermayer GmbH, Gerd Schachermayer, dyrektor zarządzający Schachermayer GmbH, Andreas Niedermair, pełnomocnik Schachermayer GmbH, Alexander Pawel i Stefan Milcher, dyrektor zarządzający BOOSTRACK GmbH.

O BOOSTRACKU:
Przyszłość cyfrowego zarządzania materiałami zaczyna się od BOOSTRACK GmbH. Jako część renomowanego dostawcy systemów Lingemann GmbH i eksperta w zakresie oprogramowania AS/point Software undberatungsgesellschaft mbH, wyspecjalizowaliśmy się w indywidualnych koncepcjach cyfrowych. BOOSTRACK GmbH jest Twoim partnerem w zakresie sieciowych, cyfrowych i zautomatyzowanych technologii w Przemyśle 4.0.

BOOSTRACK GmbH
kontakt dla prasy
Telefon +49(0) 2232/500-272
Poczta info@bootrack.de
Odwiedź nas online pod adresem
www.bootrack.de

O Schachermayerze:
Schachermayer-Großhandelsgesellschaft mbH to rodzinna firma zarządzana przez właścicieli, posiadająca oddziały w 13 krajach europejskich. Jako partner hurtowy dla branży drzewnej i metalowej, przemysłu i handlu, Schachermayer wspiera swoich partnerów usługami w zakresie produkcji, magazynowania i zakupów.

Schachermayer GmbH
Odwiedź nas online pod adresem
www.schachermayer.de