LogiMAT 2024 od 19 do 21 marca, Messe Stuttgart: Stoisko 3B27

Szanowny Panie, Szanowna Pani,

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić Państwa na LogiMAT 2024, międzynarodowe targi intralogistyki i zarządzania procesami, które odbędą się w dniach 19-21 marca w centrum wystawienniczym w Stuttgarcie.

BOOSTRACK, Twój ekspert w dziedzinie cyfrowego zarządzania materiałami, prezentuje najnowsze produkty BOOST i rozwiązania BOOST na targach LogiMAT 2024. Odwiedź nas w hali 3, stoisko F27, aby poznać przyszłość intralogistyki.

Innowacyjne produkty do cyfrowego zarządzania materiałami

Odkryj nasze przełomowe rozwiązania w zakresie wydajnego i inteligentnego zarządzania materiałami. Od systemów zautomatyzowanych po narzędzia do analizy opartej na danych – oferujemy szeroką gamę produktów, które optymalizują procesy logistyczne i zwiększają efektywność.

Pokazy na żywo

Zobacz nasze produkty w akcji z bliska! Nasz doświadczony zespół jest gotowy zademonstrować Państwu funkcje i zalety naszych rozwiązań. Zainspiruj się i dowiedz się, jak BOOSTRACK może zdigitalizować zarządzanie materiałami za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań.

Osobiste porady

Nasi eksperci służą Państwu indywidualnym doradztwem podczas targów. Znamy indywidualne wymagania firm i opracowujemy koncepcje „szyte na miarę”, aby sprostać Twoim wyzwaniom logistycznym.

Twoje osobiste spotkanie na targach i bezpłatny bilet na targi

Skorzystaj z okazji i spotkaj się z nami osobiście na targach LogiMAT 2024. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby umówić się na osobiste spotkanie na targach i zapewnić sobie bezpłatny bilet na targi. Liczba biletów jest ograniczona, więc zarezerwuj sobie miejsce – kto pierwszy, ten lepszy!

Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia wkrótce na LogiMAT 2024!

Polityka prywatności

7 + 12 =