BOOST.Partner

Program partnerski BOOSTRACK

Zaopatrzenie materiałowe BOOST.Box

Nieustannie poszukujemy nowych BOOST.Partnerów, którzy sprzedają nasze BOOST.Systems i obejmują cały łańcuch wartości w zaopatrzeniu, produkcji i magazynowaniu dla swoich klientów handel, przemysł i handel chcesz się poprawić.

BOOSTRACK i BOOST.Partners wspólnie oferują najlepsze rozwiązania i najlepsze usługi dla digitalizacji w całym łańcuchu wartości w gospodarce materiałowej. W tym celu łączone są najbardziej innowacyjne technologie - a klienci korzystają z holistycznych rozwiązań.

Zaopatrzenie materiałowe BOOST.Box

Wzrost:

Nasi BOOST.Partnerzy poszerzają swoją ofertę produktów i usług o BOOSTRACK i tym samym otwierają nowe obszary biznesowe.

Innowacja:

BOOSTRACK stale pracuje nad rozwojem nowych rozwiązań do zarządzania materiałami cyfrowymi i ofertami BOOST.partnerzy możliwość skorzystania z nowych technologii i innowacji. 

Doświadczenie:

BOOSTRACK posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu materiałami cyfrowymi i przedstawia to ekspertyza dzień BOOST.partnerzy dostępne.  

sieć:

BOOSTRACK posiada dużą sieć partnerów i klientów BOOST.partnerzy podczas gdy godzpomagaznaleźć nowe możliwości biznesowe i kontakty. 

skalowalność

BOOSTRACK oferuje skalowalne cyfrowe rozwiązania do zarządzania materiałami, które mogą pomóc BOOST.Partners wspierać ich rozwój i rozszerzać działalność.

BOOST.Partner

Program partnerski BOOST.Partner

Kompleksowe partnerstwo i szyte na miarę rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji i magazynowania

Owocna współpraca z Schachermayer GmbH w Austrii pokazuje, że silne partnerstwo może przynieść ogromne korzyści wszystkim zaangażowanym stronom. Schachermayer, renomowany austriacki dystrybutor produktów do obróbki drewna i metalu oraz artykułów przemysłowych, charakteryzuje się między innymi oddanym i doświadczonym zespołem sprzedaży. Zespół ten utrzymuje rozległą sieć relacji z klientami i z powodzeniem obsługuje klientów z różnych branż. Razem prowadzimy austriackie firmy w przyszłość cyfrowego zarządzania materiałami i oferujemy klientom innowacyjne produkty i rozwiązania dla Przemysłu 4.0.

N

Z naszego programu partnerskiego BOOST

 • Wsparcie: BOOSTRACK oferuje swoim partnerom szeroki zakres wsparcia, od serwisu, przez wdrożenie i integrację produktów BOOSTRACK, po rozwiązywanie problemów technicznych. Pomagamy naszym partnerom we wszystkich kwestiach i wspieramy ich we wdrażaniu indywidualnych rozwiązań.
 • Niestandardowy rozwój: Zawsze istnieje możliwość realizacji rozwiązań specyficznych dla klienta w celu realizacji indywidualnych wymagań partnerów i klientów. Dzięki temu oferujemy rozwiązania szyte na miarę, idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb klientów.
 • Szkolenie: Aby zapewnić optymalne wykorzystanie wszystkich produktów BOOSTRACK, oferujemy szkolenia zarówno dla partnerów, jak i ich klientów. Te kursy szkoleniowe obejmują wszystkie aspekty produktów i zapewniają, że wszyscy użytkownicy mogą uzyskać najlepsze możliwe korzyści z systemów BOOSTRACK.
 • Powierzchnia magazynowa: BOOSTRACK oferuje również swoim partnerom i klientom przestrzeń magazynową do wygodnego przechowywania i dostarczania produktów BOOSTRACK bezpośrednio stamtąd. W rezultacie czas dostawy może zostać skrócony, a potrzeby klientów jeszcze lepiej spełnione.
 • Zestaw startowy: Aby ułatwić rozpoczęcie pracy z BOOSTRACK.System, BOOSTRACK oferuje BOOST.Starter-Kit na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Ten zestaw oferuje wybór produktów BOOST dla partnerów i klientów do przetestowania i wypróbowania.
 • Znajomość sprzętu i oprogramowania: BOOSTRACK posiada rozległą wiedzę na temat technologii sprzętu i oprogramowania oraz wspiera swoich partnerów i klientów w integracji systemów BOOSTRACK z istniejącymi środowiskami.
 • Współpraca: BOOSTRACK przywiązuje dużą wagę do pełnej zaufania współpracy ze swoimi partnerami. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami, aby zrozumieć ich potrzeby i zapewnić rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb ich klientów.
 • Materiał promocyjny: BOOSTRACK na życzenie udostępnia swoim partnerom materiały reklamowe w celu zwiększenia świadomości produktów BOOSTRACK. Materiałem tym mogą być filmy wideo, broszury, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne, których partnerzy mogą użyć, aby uświadomić klientom produkty.

Zostań partnerem BOOST

Cieszymy się, że pozyskaliśmy nowych BOOST.Partnerów, którzy razem z nami chcą kształtować przyszłość zarządzania materiałami cyfrowymi.

Naszym partnerom oferujemy nie tylko innowacyjne produkty, ale także nasz pakiet know-how i długoterminową współpracę. Porozmawiajmy Śmiało możesz się z nami skontaktować:

BOOSTRACK GmbH
Sankt-Jobser-Strasse 49
52146 Würselen

Telefon: 02405 89242-600
Faks: 02405 89242-699
E-mail: info@bootrack.de

Polityka prywatności

10 + 13 =

N

Krótki przegląd naszej obszernej oferty produktów do cyfrowego zarządzania materiałami:

 • Wieża BOOST: Automatyczny dystrybutor materiałów na halę produkcyjną, który jest sterowany za pomocą panelu dotykowego i analizuje zużycie oraz automatycznie w odpowiednim czasie ponownie zamawia na żądanie klienta.
 • Skrzynia BOOST: Oszczędzający miejsce odpowiednik BOOST.Tower, który dzięki swojej lekkości i elastyczności oferuje efektywne dostarczanie materiałów bezpośrednio użytkownikom i można go określić mianem mobilnego KANBAN 4.0.
 • Przycisk WZMOCNIENIA: Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby uruchomić procesy lub zamówienia i wysłać wymaganą lokalizację i ilość artykułów bezpośrednio do dostawcy lub przekazać je do intralogistyki.
 • BOOST.Czujnik: Inteligentne rozwiązanie do wykrywania na czas poziomów napełnienia i ponownego zamawiania.
 • Aplikacja BOOST: Ekonomiczne rozwiązanie skanera, które może być obsługiwane i zarządzane na wszystkich popularnych urządzeniach końcowych i umożliwia wszystkie konwencjonalne procesy skanowania oraz konfigurację komponentów BOOSTRACK.
 • Stacja BOOST: Centralny interfejs, który zarządza zamówieniami, działa jako moduł komunikacyjny i jest zintegrowany z systemem towarów klienta jako oprogramowanie magazynowe i administracyjne na bazie ERP.
 • BOOST.Magazyn: Inteligentne oprogramowanie, które upraszcza procesy i obniża koszty.

Klienci

Współpracujemy z różnymi branżami i użytkownikami

W czasach, gdy zmieniają się branże i rynki, pojawiają się nowe trendy i zmieniają się wymagania klientów, BOOSTRACK nie tylko jest obecny, ale zawsze o krok do przodu. Jako eksperci w cyfrowym zarządzaniu materiałami jesteśmy niezawodnym i jednocześnie innowacyjnym partnerem dla naszych klientów każdej wielkości i dla każdej branży. Dzięki BOOSTRACK organizacje dowolnej wielkości, takie jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe, medyczne, instytucje publiczne, centra logistyczne, firmy portowe itp.

Masz pytania?

Śmiało możesz się z nami skontaktować. 

Odkryj aktualności i przypadki klientów

Czy to jako bijące serce pośród heterogenicznego krajobrazu systemowego u dostawcy motoryzacyjnego, czy jako szczupły, mobilny magazyn do doskonalenia zaopatrzenia w materiały - zarządzanie materiałami w dobie cyfryzacji ma wiele twarzy. W naszych aktualnościach i przypadkach klientów opisujemy, dokąd może zajść podróż z BOOSTRACK.

tor doładowania

Opinie

Optymalna pomoc w nagłych wypadkach

„Podczas obowiązkowej corocznej kontroli bezpieczeństwa naszych 64 apteczek pierwszej pomocy dystrybuowanych w fabryce zawsze występowały rozbieżności, ponieważ usunięty materiał nie był ponownie napełniany.

Największym problemem było to, że w razie wypadku przy pracy nie zostałyby dostarczone niezbędne materiały i nie można było zapewnić optymalnej pomocy.

Zakładając BOOTS.Button, wszystkie apteczki są prawidłowo wypełnione. Kontrolę, dostawę części zamiennych i konserwację przejmuje BOOSTRACK, dzięki czemu w każdej chwili można zagwarantować bezpieczeństwo w razie wypadku.”

Katalog online i optymalizacja zarządzania częściami typu C

„Zrównoważony rozwój, ręcznie robione ciasto, naturalne składniki i autentyczny włoski smak to nasze najważniejsze priorytety jako producenta mrożonej pizzy. Wdrożenie i optymalizacja naszego zarządzania częściami typu C zmniejsza emisję CO2 i jest ogromną ulgą, ponieważ możemy połączyć wiele procesów. To istotna wartość dodana.

Praca z BOOSTRACK jest zawsze nieskomplikowana, a przede wszystkim znajoma.”

Do 80% oszczędności

„Jako dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego i wiodący na świecie producent technologii klocków hamulcowych, bezpieczeństwo dostaw materiałów eksploatacyjnych ma kluczowe znaczenie.

Za pomocą przycisku BOOST.Virtual mamy przegląd wszystkich ruchów magazynowych, a stany i zamówienia są uruchamiane automatycznie.

Dzięki BOOSTRACK materiały są dostępne bezpośrednio na linii produkcyjnej i przez całą dobę. Nawet gdy magazyn jest zamknięty. Każda wypłata jest liczona, a materiały eksploatacyjne są dostępne dla każdego upoważnionego pracownika.

Dzięki technologii BOOSTRACK nasze materiały eksploatacyjne są teraz bezpośrednio produkowane, dzięki czemu oszczędzamy ogromne odległości”.

Zarządzanie artykułami i zarządzanie magazynem jest proste i wydajne

„Od czasu wprowadzenia wydawania towarów elektronicznych za pomocą siedmiu automatów wydających BOOST.Tower udało nam się nie tylko odnotować 20% redukcję zużycia magazynowanych materiałów, ale także radykalnie skrócić i zautomatyzować ścieżki i czasy zakupów. BOOST.Tower oferuje również bezpieczne zarządzanie wynajmowanymi narzędziami i sprzętem, takim jak urządzenia pomiarowe, laptopy i inny sprzęt za pomocą odpowiednich dzienników przeprowadzek.

WZMOCNIENIE

Zwycięzca Niemieckiej Nagrody Innowacji 2022

Interaktywny showroom „Procurement Future” firmy BOOSTRACK GmbH w Brühl w Nadrenii został nagrodzony German Innovation Award 2022 w kategorii „Excellence in Business to Business – Retail & Trade Solutions”. Nagroda jest przyznawana corocznie innowacyjnym firmom, które stawiają na zrównoważone i zorientowane na użytkownika projekty i metody z potencjałem na przyszłość. Jury przyznające Niemiecką Nagrodę za Innowacyjność składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z dziedziny przemysłu, nauki i finansów. Zgłoszenia są oceniane według kryteriów innowacyjności, korzyści dla użytkownika i opłacalności.

Showroom BOOSTRACK GmbH oferuje wgląd w całe spektrum opcji cyfryzacji dla Przemysłu 4.0. Jest innowacyjny, wyjątkowy i przyszłościowy.

BOOST.Biuletyn

BOOST.Biuletyn

Uczyń nas swoim partnerem na drodze do cyfrowej przyszłości - i zapewnij sobie w ten sposób długoterminowy sukces. Chętnie doradzimy Państwu indywidualnie.

Kontakt

Boostrack GmbH
Sankt-Jobser-Strasse 49
52146 Würselen
Niemcy

Telefon: 02405 89242-600

E-mail: info@bootrack.de

Zwycięzca niemieckiej nagrody za innowacyjność 2022: Showroom „The Future Procurement”