☎  02405-89242-600      info@boostrack.de

Stopka redakcyjna
                              

EFI Ordersystems GmbH

Sankt-Jobser-Strasse 49
D - 52146 Wuerselen

prezes zarządu:
Christian Gerken, Stefan Milcher, Alexander Pawel

Telefon: 02405-89242 600
Fax:02405089242-699

E-Mail: info@efi-ordersystems.com

numer w Rejestrze Handlowym: 22451
właściwy Sąd Rejonowy: Aachen

Numer Identyfikacji Podatkowej: DE321573328
D-U-N-S Nr. 315153686


Informacja dotycząca odpowiedzialności
                              

Informacja dotycząca odpowiedzialności:

Niniejsza strona internetowa EFI Ordersystems GmbH zawiera linki kierujące na obce strony internetowe. Za zawartość tych zalinkowanych stron internetowych odpowiedzialni są wyłącznie ich operatorzy.
Do utworzenia szaty graficznej niniejszej strony internetowej zakupiono zdjęcia z iStockphoto. Dziękujemy operatorom za ich usługi!

Realizacja
EFI Ordersystems GmbH

Prawa autorskie
Przedstawione na niniejszych stronach internetowych informacje, grafiki, layouty i zdjęcia podlegają prawu autorskiemu i bez zezwolenia pisemnego nie wolno ich powielać, przedstawiać lub przetwarzać. Wszystkie nazwy marek, nazwy produktów i loga są markami lub zarejestrowanymi markami ich właścicieli.

Linki do obcych stron internetowych
Treści, opinie i wyświetlenia wskazanych, obcych stron podmiotów trzecich nie podlegają kontroli. Operator nie ma wpływu na te strony internetowe i zwalnia się z jakiejkolwiek odpowiedzialności dotyczącej takich treści, opinii i wyświetleń.

Wyłączenie odpowiedzialności
Przedstawione na tych stronach informacje nie są prawnie wiążące. Ponieważ strony opublikowane w Internecie są często zmieniane, treści, wyświetlenia i grafiki należy oceniać jako znalezione w danej chwili. W żadnym przypadku nie przejmuje się odpowiedzialności za ewentualne szkody, utratę zarobków lub inne straty gospodarcze będące skutkiem przedstawionych tutaj informacji, tekstów lub zależności.

 
  Sankt-Jobser-Straße 49
D - 52146 Wuerselen
Kontakt
Stopka redakcyjna
Ochrona danych osobowych